Od prania dywanów po czyszczenie tapicerek,
od wciągania rozlanych plynow po wciąganie kurzu.


Wielofunkcyjny odkurzacz piorący Aquawelt Plus żadnej pracy się nie boi.

Jeden odkurzacz

mnóstwo możliwości

Odkurzacz wielofunkcyjny Aquawelt Plus to prawdziwy Król Porządków: odkurza, pierze, myje i zbiera wodę z płytek podłogowych.

Lista filmów

Aquawelt Plus ZVC762
- król wielofunkcyjności

Bogactwo akcesoriów

Odkurzanie i czyszczenie na mokro

Odkurzanie tradycyjne z workiem
- przygotowanie do pracy

Odkurzanie z filtrem wodnym

Odkurzanie tradycyjne z workiem

Sekrety obudowy - małe ssawki i filtry

Zbieranie rozlanych płynów

Aquawelt Plus

Król Porządków


Odkurzanie z wymiennym workiem

Daje możliwość tradycyjnego sprzątania z workiem wymiennym. Po zapełnieniu się worka, wystarczy go wymienić na nowy. Przy wymianie warto skorzystać z zamknięcia blokującego wydostawanie się kurzu.

Odkurzanie z filtrem wodnym

Odkurzanie do pojemnika z wodą sprawia, że nie martwisz się o zakup worków. Po skończonym odkurzaniu wystarczy wylać brudną wodę, a pojemnik przepłukać. Dzięki temu odkurzacz po odkurzaniu pozostanie higienicznie czysty.

Pranie dywanów i tapicerek

Dzięki dwóm ssawkom nie pokona Cię żadna plama. Duża umożliwi pranie dywanów, a mniejsza tapicerki i niewielkich zabrudzeń w samochodzie.

Zbieranie płynów i mycie płytek podłogowych

Twoja podłoga będzie lśnić. Jak? Zelmer wychodzi z założenia „chcieć to móc”. Dlatego swój uniwersalny odkurzacz wyposażył w specjalną ssawkę, która usunie zabrudzenia i zbierze rozlane płyny z płytek podłogowych. I jak, jesteś pod wrażeniem?

Bogactwo akcesoriów

i funkcjonalnych rozwiązań

Akcesoria i rozwiązania w wielofunkcyjnym odkurzaczu Aquawelt Plus usprawniają pracę odkurzacza i powodują, że sprzątanie jest po prostu komfortowe.

Jak znaleźć swój cenny pierścionek, który wpadł pod regał? Jak odzyskać kluczowy dla budowy zamku zaginiony klocek? Ssawkoszczotka posiada separator drobnych przedmiotów, który wychwyci je do specjalnego koszyczka. Teraz nic nie zginie, a dzięki przełącznikowi parkiet / dywan łatwo dostosujesz szczotkę do odkurzania różnych powierzchni.

Drewniane podłogi są piękne, ale jednocześnie podatne na zarysowania.  Specjalna szczotka do podłóg drewnianych*  jest wykonana z naturalnego i delikatnego włosia. Dzięki temu nie musisz się martwić o sprzątane powierzchnie – nawet te najbardziej delikatne.

Dzięki poręcznemu schowkowi na dodatkowe szczotki, mniejsze ssawki masz zawsze pod ręką.

Wyjątkowo skuteczna, doskonała Turboszczotka * z obrotowym wałkiem usunie z dywanów nie tylko zabrudzenia. Poradzi sobie nawet z psią sierścią.

Doskonała konstrukcja węża Flexi zapewnia bardzo wysoką trwałość. Dzięki czterem warstwom, z których się składa – nawiniętego drutu, warstwy z elastycznego tworzywa, oplotu jedwabnych nici wykonanych w dwóch kierunkach, warstwy przezroczystego tworzywa – wąż nie załamuje się, a przepływ powietrza jest zawsze zachowany.

Zestaw piorący ZVCA080X - w zestawie do odkurzaczy piorących znajdziesz specjalny środek czyszczący, dzięki któremu z łatwością wypierzesz dywany, wykładziny i tapicerkę oraz neutralizator piany, który skutecznie zniweluje nadmiar piany podczas prania oraz . Tkaniny będą odświeżone, a Ty będziesz mieć pewność, że nieprzyjemne zapachy zostały zneutralizowane.

*Wyposażenie zależne od modelu. Szczegółowe warunki gwarancji w karcie gwarancyjnej.

Czyste, świeże

powietrze

Aquawelt Plus wyposażony jest w filtr wodny, który oczyszcza powietrze, a wraz z filtrem EPA stanowi podwójne zabezpieczenie przed alergenami i bakteriami. Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się czystym i świeżym powietrzem.

Przepływające powietrze wprawia wodę w ruch wirowy tworząc mgiełkę pary, dzięki czemu brud jest nawilżany i zatrzymywany w pojemniku z wodą. Woda działa jak wydajny filtr – zatrzymuje bakterie, pyłki a nawet zarodniki grzybów.

Zmywalny filtr EPA

Filtr EPA skutecznie oczyszcza powietrze z mikrozanieczyszczeń. W razie potrzeby można go umyć pod bieżącą wodą i wysuszyć w temperaturze pokojowej.

Worek typu Safbag

Jeśli chcesz odkurzać tradycyjnie do worka, wybierz worek typu Safbag. Worek ten wykonano ze specjalnego materiału, który zapewnia wysoką filtrację na poziomie filtra EPA E10 oraz uodparnia go na rozerwanie. Specjalne zamknięcie umożliwia higieniczną wymianę.

Zobacz inne modele z linii

Aquawelt Plus

Aquawelt Plus ZVC762ZT - Wielofunkcyjne

Aquawelt Plus ZVC762ZT

 • Odkurzacz wielofunkcyjny
 • Pranie dywanów i tapicerek
 • Odkurzanie z filtrem wodnym
 • Odkurzanie do worka
 • Turboszczotka
 • Duża moc: 1500W
 • 4 lata gwarancji
Aquawelt Plus ZVC762ZK - Wielofunkcyjne

Aquawelt Plus ZVC762ZK

 • Odkurzacz wielofunkcyjny
 • Pranie dywanów i tapicerek
 • Odkurzanie z filtrem wodnym
 • Odkurzanie do worka
 • Duża moc: 1500W
 • 4 lata gwarancji
Aquawelt Plus ZVC762SP - Wielofunkcyjne

Aquawelt Plus ZVC762SP

 • Odkurzacz wielofunkcyjny
 • Pranie dywanów i tapicerek
 • Odkurzanie z filtrem wodnym
 • Odkurzanie do worka
 • Duża moc: 1700W
 • Szczotka do parkietów
 • 4 lata gwarancji